Увага! Новинка Вареники з рікоттой та картоплею та Вареники зі шпінатом та сулугуні Доступна ціна, натуральні ігрідієнти!
ua

Доставка

Доставка обідів в офіс

«Обід в офіс», это
Один! Два! Три!
Швидко! Смачно! Доступно!


Швидко. Ми володіємо власним автопарком автомобілей, які привезуть гарячі обіди в офіс точно до вашої обідньої перерви. "Обід в офіс" ніколи не запізнюється, тому що ми знаємо, як важливо привезти ваш обід в зручний для вас час


Просто. Вам тільки треба зателефонувати нам до 16-00, щоб замовити на наступний день смачне та ситне харчування в офіс. Та с 9-00 до 10-00 у день замовлення, ви зможете внести будь які зміни в своє замовлення обідів


Доступно. Ми забезпечуємо доступне харчування (від 32-00 грн. за комплекс!) и безкоштовну доставку їжі в будь-яке місто в Харкові.


Саме для вас ми пропонуємо великий ассортимент вибору меню:


Основне меню:

В цьому меню ви зможете знайти великий вибір комплексних обідів, а також великий асортимент страв. Тут ви зможете обрати від одного салату до повноцінного обіду! Доставка по цьому меню проходить від 50 грн!


Спеціальне меню:

Це триразове меню, яке спеціально розроблене для організації гарячого харчування на будівельних майданчиках, заводах та інші Для організації їдальні або кафетерія На вашому підприємстві! Доставка по цьому меню - договірна.


Замовлення за телефонами:


obed_in_office@ukr.net